Co, gdzie, kiedy 

Gdzie i kiedy można nas spotkać.
Online

  Dwa razy w tygodniu organizowane są warsztaty publiczne online za pomocą darmowej platformy zoom ( link do pobrania https://zoom.us/download#client_4meeting ), która wyśmienicie działa zarówno na komputerze stacjonarnym, laptopie, jak i telefonie komórkowym.

 

  Niedziela godzina 21.00 na kanale https://spaceshipinstitute.zoom.us/j/756427144

  Czwartek godzina 21.00 na kanale https://spaceshipinstitute.zoom.us/j/756427144

Treścią spotkań są głownie bieżące tłumaczone na język polski wykłady prowadzone przez twórcę wiedzy i zrozumienia plazmy: Irańskiego inżyniera jądrowego M.T. Keshe. Oraz przedstawienia własnych zrozumień ludzi eksperymentujących z zagadnieniami plazmy.

Laboratoria :

    Nasze laboratoria pracują zawsze w zbalansowany sposób tworząc między sobą bardzo szybki i wygodny przepływ informacji w wielu zagadnieniach. Cechuje je bardzo zaawansowana wiedza technologiczna o charakterze niehermetycznym. Niehermetycznym ponieważ każdy "pracujący" w nich lub wokół nich, wnosi nowe możliwości poszerzenia ich pracy, o nowe technologicznie zaawansowane aplikacje i implikacje wiedzy. 

 

  Pomorskie laboratorium plazmy i systemów balansujących

 

Wspaniałe miejsce z niesamowitymi ludźmi o ogromnej wiedzy. Otwarte tak naprawdę 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Możliwości umówienia się za poprzez telefon lub grupę facebookową https://www.facebook.com/groups/pomorskielaboratoriumkeshe

Anna Nagas:

Chciałam z Rodzinką serdecznie podziękować dla Pana Mirosława Bacha za wszelką pomoc plazmowo-gansowo-systemowo-wszelaką za to, że pojawił się, kiedy najbardziej potrzebowaliśmy.

Gdy mój Tata po 3h reanimacji i 13h operacji dostał łatki i zdrowiał jak szalony na oiomie, choć lekarze mówili, że stan dramatyczny i że w każdej chwili może odejść, że może się nie wybudzić... a On zdrowiał z godziny na godzinę. Łatki od Pana Mirka cały czas przy nim leżały.

Ja wówczas gryzłam ściany z rozpaczy a po godzinie pobytu w systemie Pana Mirka, wróciłam w pełni sił witalnych, gotowa do działania. Bardzo dziękujemy

P.S. Lista zasług jest długa i pewnie będę tu wpadać i się dzielić

 

 

Ania Ania

Witam. Ania. 2017 rok. Rak złośliwy sutka. Historia długa, wraz z stanem anafiliktyczntym po chemioterapii. Zero leków.do teraz. Moja rodzina również. A groziła mi mastektomia. Dziękujemy Tobie z całego serca

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com