TRYT

DEUTER

WODÓR

Jeśli macie azot w kosmosie, tłumaczyłem to dzisiaj Armenowi, jeśli macie azot w kosmosie, to wtedy w pewnym punkcie wkraczacie w siłę kosmosu, gdzie azot staje się zbalansowany. I Nie macie azotu, a to dzieje się w strukturze, w której macie azot. W kosmosie, jedyną rzeczą..., jedyną rzeczą, która pozostaje mniej więcej stała przez cały czas jest wodór. I tak na prawdę jest to Deuter, a nie Wodór. Najbardziej zbalansowany system w kreacji. Elastyczność to Tryt. Już niedługo jako że przechodzimy do fazy głębokiego kosmosu człowiek nauczy się jednej rzeczy: pasażerowie tych statków nigdy nie będą chorzy, choroba to coś co nie istnieje w tych warunkach!

Występują one w materii człowieka z powodu jego fizyczności. My nie mamy tam żadnych szpitali żadnych lekarzy bo środowisko statków kosmicznych jest zrównoważone daje i bierze cokolwiek potrzebuje więc jak przez nie przechodzisz balansuje cię w każdej potrzebie a wszystkie materiały są dostępne, które są jedną rzeczą, Wodorem. Pozwólcie, że wyjaśnię co mam na myśli mówiąc Wodór : jest to bardzo ważne to jest kolejna część wiedzy którą musimy zrozumieć.

    Co nazywamy wodorem? Jeden elektron jeden proton. Wodór to elektron i proton. Istnieje wiele różnych wodorów, których wciąż nie bierzemy pod uwagę. Wodór rozważamy jako elektron i proton  ( Rys.1. strefa B ) dla nas to jest wodór to jest to co nazywamy H. Gdy dodajemy do niego jeden neutron staje się on deuterem ( Rys.1. strefa C ) gdy dodajemy kolejny drugi neutron staje się trytem (Rys.1. strefa D ). Potem mamy czwarty i kolejne (Rys.1. strefa E i F ), Tych kolejnych izotopów człowiek jako takich jeszcze nie jest świadomy. 

     Wychodzi  z tego pewien taki sam wniosek. Posiadamy systemy, które tak na prawdę są pojedynczym protonem bez żadnego elektronu, który jest w parze z kolejnym protonem - gdzie ta para wciąż tworzy wodór ( Rys.1. strefa A ). Całkowite zrozumienie  tego jest bardzo proste. Musi się to równoważyć z punktu widzenia energii ( Rys.1. strefa B - znak nieskończoności wokół "p" i "e" pojedynczego wodoru ).

   

Tworzy ( Rys.1. strefa C - znak nieskończoności wokół "p" i "n" pojedynczego deuteru ) to bardzo zbalansowany system z elektronem, który zezwala na zbliżenie  lub oddalenie się obu wzajemnie ("p" i "n"). System pozostaje stabilny, lecz dystans tego elektronu dyktuje wielkość przestrzeni ( pomiędzy "p" i "n" ) I jeśli rozumiesz to z punktu widzenia fizyki, jest to podstawą struktury kryształu. Jest to esencja struktury kryształu; to jest to co jest wszystkim - przestrzenią.

 Tryt to zupełnie inna gra. Tryt to kombinacja dwóch w równowadze - dualność, bliźniacze gwiazdy ( Rys 1 - strefa D - znak nieskończoności wokół obu ) Z istnieniem dołączenia trzeciego neutronu ( Rys.1. strefa D - znak nieskończoności "p" i "e"  ) ponieważ te dwa ( podwójny system Neutronowy ) widzi to  ( "p" +"e" ) jako jedną jednostkę względem siebie. Tak na prawdę tworzycie potrójny system ( tz. formację gwiezdną ).  Co oznacza jeśli zrozumiałeś to w ten sposób to że, gdzie to jest 1, a to jest 2, a to jest 3 ( zobacz na numery 1- 3  w Rys.1. -strefa D ). I za każdym razem kiedy te dwa grają w tą grę  Rys.1-1 i 2 grają rolę deuteru, lecz za każdym razem ten zestaw trzech zbliża się lub znajduje nową pozycję wtedy wyciska energię z pary 1 i 2. Gwałtowna siła w kombinacji w towarzystwie tarcia energii  tworzy pozostałości/odpryski. Właśnie dlatego tryt jest radioaktywnym materiałem.

Jeśli pamiętasz jeden z naszych przyjaciół zrobił to. Dwa dynamiczne reaktory do których dostawił trzeci. Jak tylko go dostawił zaczął produkować materiał poprzez tarcie pól. Jest to tym samym schematem, lecz w pewien sposób, są to trzy neutrony razem - promieniowanie jest powodem. W ten oto sposób mamy reakcję jądrową w strukturach reakcji atomowych. Dochodzimy do trytu i patrzymy na to jako jedna jednostka "Proton". To zamyka się w tym ( Rys.1 - 1 i 2 zamyka się w 3 ) i gdy razem z tym umieścisz rtęć z trytem z powodu tego zachowania przy absorbowaniu kolejnego elektronu doprowadza to wytworzenia helu więc teraz tworzysz złoto z rtęci. W ten sposób działa ten system.

   Jeśli udasz się w głęboki kosmos rozumiejąc całość dochodzisz do innych typów wodoru który jest jednością. Lecz odkryjesz jedną rzecz, że większość z nich ( Rys.1. strefa E ) pozwala na takie dziwne zachowanie gdzie proton przemieszcza się do centrum. Nie możemy ich wyprodukować w warunkach ziemskiej atmosfery lecz widzimy ich dużo w kosmosie,

Pytania i odpowiedzi : 3 do 10 min 

(AB) Panie Keshe właściwie tryt jest wodorem z dwoma Neutronami tańczącymi wokół          niego, prawda ?

(MK) Nigdy nie widziałem ich tańczących. Dwa Neutrony są w bliźniaczym układzie.

(AB) Tak,ale ciągle znajduje się tam wodór. To znaczy się  Elektron i Proton tworzą Wodór, który znajduje się w strukturze - zaznaczony jest na czerwono i niebiesko. Właściwie to jest tam Wodór i dwa Neutrony jako układ bliźniaczy. 

(MK) Tak, to właśnie dlaczego z trytu otrzymujemy promieniowanie. Tryt jest jedną z najbardziej niebezpiecznych rzeczy w przemyśle nuklearnym. Wynika to z pól z którymi oddziaływuje. Przypomina to kręcące się elementy do których przyłożony wodór który zachowuje się jak szlifierka szlifująca kamień. Wszystkie iskry które obserwujesz przy szlifowaniu to radioaktywność trytu. Ponieważ jest to podwójny system bliźniaczy, gdzie jeden z nich w rzeczywistość jest systemem tracącym swoją podwójność. Dzieje się tak ponieważ Elektron i Proton obracają się w obu kierunkach a nie tylko w jednym. Gdzie system zaczyna starać się wytworzyć równowagę pomiędzy Elektronem i Protonem,  w tedy w późniejszym czasie cały układ dąży do równowagi pomiędzy Neutronami.  Dlatego jest on bardzo aktywny i mamy w nim większą wartość. Dzieje się to poprzez ciągłe uwalnianie ścieranych pól wraz z promieniowaniem. Wodór jest zasadowy, Deuter jest krystalicznością, a Tryt jest kwasowy. 

I jeśli wiesz jak użyć je jako paliwo ...

          Dochodzimy do punktu w którym musimy zrozumieć dlaczego znajdują się w tym te elementy. Uczę tego szczególnie Dr. Rodrigo i tych którzy rozumieją kolejny krok systemu pól. Ponieważ pola te i ich interakcje są  najważniejsze w pracy Wszechświata - jeśli rozważasz ciało człowieka jak Wszechświat. Energie, równowagę energii, komunikację energii, produkcję materiałów  poprzez energię. Nie potrzebujesz nic więcej niż Tryt, Deuter, Wodór aby wytworzyć jakikolwiek pierwiastek we Wszechświecie, na poziomie energii plazmy, a nie w stanie materii. Ponieważ w tedy musisz spróbować kolejnej rzeczy aby przekonwertować energię jako plazmę do stanu materii plazmy.

(RV) Czy wodór który tu używamy, używa CH3?

(MK) Wyciąg z CH3, lecz istnieje łatwiejszy sposób osiągnięcia tego, i tego ranka uczyłem i mówiłem jak to osiągnąć.

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com