Proces komunikacji

By być w stanie zrozumieć i być w stanie osiągnąć zrozumienie innych, zawsze mówiliśmy: "system będzie brał z dowolnego kierunku, gdy tego potrzebuje". Ale jednocześnie ten sam system bierze to, co potrzebuje wziąć. Przez to rozumiemy, że istnieje wspólny mianownik. Znamy ten system, ten system istnieje w ciele człowieka.

Mamy Duszę Człowieka, później mamy Duszę Fizyczności Człowieka, która siedzi wokół serca człowieka, ale jednocześnie mamy fizyczność człowieka. Ale, każda komórka fizyczności ma własną Duszę, które wszystkie oddziałują z Duszą Człowieka. Nie ma znaczenia gdzie jesteś. Mimo tego, że mają połączenie poprzez wymiar Duszy Człowieka, do każdej innej części ciała człowieka. Kiedy twoja Dusza przenosi swoją energię lub informacje do serca, przykro mi, drugi facet stojący obok ciebie, nie dostaje informacji do Duszy jego serca, czyż nie? Co ty czujesz emocjonalnie w swoim mózgu, jako reakcję w odniesieniu do ustawienie twojego serca i wymiaru fizyczności, nie daje raka twojej żonie, ani twoim dzieciom.

     Więc, widzimy komunikacja czasu zerowego w konkretnym kierunku, już była częścią życia człowieka. Jedyną rzeczą jest, przenieś Duszę człowieka tutaj i przenieść Duszę serca człowieka tam. Albo w prosty sposób znajdź siłę, aby te dwie komunikowały się. Nie ma znaczenia, gdzie zabierzesz ciało człowieka, nadal masz dostęp do Duszy Człowieka. I jednocześnie, jako że tworzysz wspólny mianownik z Duszą innych, jak twoja matka lub ojciec, nie ma znaczenia gdzie jesteś, masz natychmiastową komunikację. Wtedy to doprowadza człowieka do nowego zrozumienia, to przynosi człowiekowi przekonanie o rzeczywistej sile jego Duszy, że dzięki temu może komunikować się z innymi Duszami. W warsztacie z zeszłego tygodnia mówiliśmy o wspólnym mianowniku, który jest w Duszy Człowieka, która jest wewnątrz Duszy Kreatora i wszystkim innym. Jak dostrajamy się do konkretnego ... i nie zawsze chcemy rozmawiać z jednym, lecz chcemy rozmawiać ze zbiorową Duszą na raz . Inne Dusze w całym Wszechświecie mogą usłyszeć.

To jest proces, który będzie wyjątkowy i będzie rozwijany oraz zrozumiany i wykorzystywany przez członków Rady Uniwersalnej(UC) i Rady Ziemi(EC). Gdzie jako Dusza obecna na tej planecie, są obecni w Duszy dla tych obywateli Ziemi, braci, którzy podróżują w kosmosie Wszechświata. Jest to zobowiązanie do wspólnego mianownika siły Duszy Ludzkości. To dlatego nie wybieramy członków Rady Uniwersalnej (UC), pozwalamy ich Duszom wykonać ten krok, jako, że są dojrzałe do tego kroku, aby stać się 'komunikatorem' dla wszystkich tych, którzy rozumieją Emocje języka mówionego lub Emocje języka człowieka. 

To jest powód, dla którego członkowie Rady Uniwersalnej (UC), są wybierani przez własną

Duszę, a nie przez człowieka. Ponieważ, kiedy zgłosisz się aby zostać członkiem Rady Uniwersalnej (UC), gdzie osądzasz przez swoją Duszę, udało ci się wejść, aby zrozumieć ten punkt komunikacji z resztą Dusz wspólnego języka. Ponieważ, mówiąc damy językiem, wywołujemy określoną siłę w Duszy Fizyczności i mózgu człowieka. Dotykamy Emocji człowieka. Ale jednocześnie, jeśli jesteś członkiem Rady Uniwersalnej w języku angielskim i nie masz dostępu, nie możesz dotrzeć...., członek Rady Uniwersalnej, mówiący po irańsku,  czy po persku, może cię usłyszeć. Kiedy jesteś na plaży i krzyczysz po angielsku, nie tylko Anglicy cię słyszą, wszyscy na plaży słyszą twój głos. Jest to kolejny krok w rozwoju zrozumienia języka komunikacji, uniwersalnego języka komunikacji. Następnie wchodzisz/wstępujesz, jako członek Rady Uniwersalnej, jako członek Rady Ziemi i w niedalekim czasie, kiedy człowiek stanie się czysty w działaniu jego fizyczności, tak że stanie się tak blisko jak tylko może, bycia Uniwersalnym Człowiekiem, wtedy zacznie słyszeć głos Duszy innych stworzeń Wszechświata. W pewnym sensie jest to elewacja Duszy Człowieka. Znamy tę technologię, jest osadzona w nas w momencie poczęcia człowieka w łonie matki. Jest jednym z pierwszych darów ofiarowanych ludzkości, przez nosiciela, którym jest matka, Dusza matki. Ona mówi do nas poprzez Emocje Duszy, gdzie ona jest tą wyłapującą dźwięki Duszy niemowlęcia. W ten sposób zostało to osadzone w Duszy Człowieka. Teraz jako ci, którzy nigdy nie wyszli w kosmos.....

     ...... jak powiedziałem, nie ma słowników we Wszechświecie. W fizycznym świecie, kiedy chcemy zapytać o coś i nie znamy języka, jesteśmy kalekami, wykonujemy różnego rodzaju ruchy i dźwięki, aby wyrazić, to czego potrzebujemy. Czy kiedykolwiek próbowałeś poprosić o jajko? Kiedy jesteś w Chinach i mówisz tylko po angielsku, naśladujesz dzwięki kurczaka jak i jego ruchy. Czy i jak komunikujemy się z człowiekiem Wszechświata, który nawet nie wie, co to jest jajko, a co dopiero ptak?  Jako, że my to rozumiemy oni też to zrozumieją. To jest zwierzę, które mamy na Ziemi, lata, znosi jajka i jemy jajka i całą resztę. Ale nie mówisz tego za pomocą mowy. Transmutujesz to poprzez siłę Duszy Człowieka.

     Na tak wiele sposobów, czy ludzkość jest gotowa do kopania głębiej, nie w tym, co nazywamy fizycznością człowieka, ale kopania głębiej w zrozumieniu funkcjonowania jej własnej Duszy? Na tak wiele sposobów czy jesteśmy gotowi by otworzyć to, co nazywamy RNA Duszy Człowieka? Nagrania, które znajdują się wewnątrz Duszy Człowieka, nie tylko tego, co mówisz. Jak tworzysz te wszystkie dźwięki? Musi być pamięć o kurczaku wewnątrz Duszy, która wyjaśnia kurczaka. Robisz to we śnie do swojej mamy: " Mamo czy chciałabyś trochę kurczaka?". A ona mówi: "Jakie piękne potrawa". Nie ma kurczaka i nie ma gotowania, ale ona wie, a ty widzisz kurczaka i ona widzi kurczaka i ona daje ci kurczaka albo dajesz jej kubek. Jak tworzymy obrazy, tak, że dla nas są prawdziwe i dla odbiorcy, że odpowiadamy na nie zgodnie? Nie ma fizyczności ciała człowieka i nie ma oka by widzieć, widzimy okiem Duszy Człowieka. Czy wzrok jest jedynym narzędziem do zrozumienia środowiska człowieka? Albo czy też staniemy się jak inne zwierzęta, że mamy sonar poprzez swoją Duszę, że manifestujemy obrazy zgodnie z tym, co otrzymujemy, w sile ich odbioru. Teraz rozumiesz, jak następny krok w rozwoju technologii kosmicznej sprowadza jedną z pierwszych potrzeb człowieka. To nie tylko latanie i nie chodzi tylko o wejście do statku kosmicznego, jak powiedziałem, to jest ta łatwa część. Do teraz twoim problem było udanie się w górę i w dół, twoim następnym problemem jest, jak się będę komunikował. Jak mogę komunikować się nawet z Duszą mojej własnej fizyczności, gdy wymiar pól Wszechświata jest inny? Jeśli masz presję/nacisk lub Emocje, czujesz siłę i nacisk na serce.
    całość sił pól Wszechświata, a następnie konwertować te Dusze na fizyczność

 Co się wydarzy, gdy człowiek pójdzie w głąb pól Wszechświata, ile presji będzie odczuwał? Czy twoje serce przesunęłoby się do góry, lub czy serce przesunęłoby się do dołu? Czy serce nagle poprzez pola Emocji Duszy, uwolni tyle energii, że wysadzi cały fizyczny mózg? Jak udar i zostaniesz sparaliżowany? To są warunki, w które ludzkość musi wkroczyć, ludzkość musi zrozumieć, zanim stanie się pasażerem Wszechświata. Lecąc w pojemniku/pudełku zwanym statkiem kosmicznym, czy stanie się ono więzieniem dla człowieka, jeśli nie będzie wiedział, jak się z niego wydostać, dostać się do jego środka aby móc się komunikować, a nawet w głębi Wszechświata w czasie potrzeby by móc, poprzez Duszę Człowieka, być w kontakcie z własną Duszą Kreatora.

     W warsztacie z zeszłego tygodnia celowo podniosłem ten temat, jako że ktoś zapytał: " czy mamy wspólny mianownik z Kreatorem, i czy jest to esencją stworzenia". Na tak wiele sposobów rozumiemy teorię, teraz rozumiemy Totalność, czy możemy stać się wystarczająco silni, by móc podróżować w szkole zrozumienia, do głębi siły naszej Duszy?  Jak powiedzieliśmy w zeszłym tygodniu, mamy różnych pasażerów na pokładzie statku tej planety. Tych, którzy chcieliby się przejechać rowerem, tych którzy chcieliby się przelecieć statkiem kosmicznym, tych, którzy chcieliby podróżować Duszą Człowieka. Jak ci dwaj kolesie się skomunikują bez czekania przez rok, aż wiadomość powróci? Ten człowiek musi zrozumieć i udać się w głąb własnej Duszy, aby znaleźć odpowiedź. Mogę uczyć wielu, ale jeśli tego nie doświadczyłeś, jak możesz zobaczyć tego piękno?

    Ci z was, którzy są szczęśliwi widząc statek kosmiczny, by być jego pasażerem, jak stworzysz system dla tych kolesi? A wtedy, jak zrobisz system dla tego kolesia na Ziemi, który jest szczęśliwy na swoim rowerze? Do tego potrzebujesz fizycznego systemu komunikacji, do tego potrzebujesz trochę bardziej pracochłonnych systemów. Z tym, jeśli to osiągniesz, wtedy staniesz się prawdziwym pasażerem Wszechświata, możesz podróżować wszędzie, ponieważ możesz się komunikować. To jest etap, na którym elewujemy Duszę tych, którzy stają się prawdziwymi członkami Rady Uniwersalnej (UC). Stacja członków Rady Ziemi (EC) w tej linii będzie w tym wymiarze, ale niosą oni je obie w obydwu kierunkach. Teraz rozumiesz, dlaczego wybraliśmy sposób, w jaki zebraliśmy członków rad. W tym procesie otwieramy twoje oczy na następne wejście, że po wejściu do Uniwersalnej Społeczności nie jesteście grupą głupich i głuchych ludzi. Gdzie możesz komunikować się, nie językiem migowym, którego nikt nie rozumie, ale poprzez język Duszy Człowieka.

     Którym sposobem chcesz podróżować? Chciałbyś się udać pierwszą klasą? Albo, czy chciałbyś być w klasie biznesowej lub jesteśmy szczęśliwi będąc w ekonomicznej? Albo czy stworzymy nową klasę, i nazwiemy ją klasą kosmiczną? Ponieważ, nauczyłeś się języka kosmicznego, stałeś się mówiącym językiem, że jak każdy inny, możesz przełożyć siłę Duszy na zrozumienie interakcji fizyczności Duszy Człowieka. Teraz rozumiesz, mogę cię uczyć przez wiele lat. Ludzkość musi przyjąć siłę i możliwość na własne zrozumienie swojej własnej Duszy i w tym procesie, jeśli zrozumiesz to, jak powiedzieliśmy, że jako Rada Uniwersalna, możesz dotknąć siły i rozpiętości tego Wszechświata; Rada Ziemi dociera na przykład do przywódców tej planety. Rozmowa ze światowymi przywódcami nie jest, i nie powinno być poprzez głos i słowo członków Rady Ziemi (EC), powinna być bezpośrednio poprzez Duszę światowych przywódców. To jest dar, który został im dany. Gdzie członkowie Rady Uniwersalnej mają dostęp do fizyczności człowieka przewodzącego i dzięki temu mogą wpływać na warunki transformacji poprzez Duszę Człowieka. Istnieje duża różnica między tymi dwoma. Jak widzisz nasze nauki doszły do punktu zarządzania, i nauczenia rozumienia, jak rządzić w jaki sposób i w który sposób, że jesteśmy tutaj, aby służyć ludzkości na tej planecie i rozpiętości Wszechświata. Ale niestety z nowym zrozumieniem funkcjonowania Duszy Człowieka, nie ma samolotów myśliwskich, ani żadnych lotniskowców. To wszystko musi latać na statku Wszechświata, pól magnetycznych w oceanie i jego głębi i na tak wiele sposobów, jeśli to rozumiesz, statek i woda są zrobione z tego samego. Nie ma oddzielenia/różnicy między nośnikiem a tym, co przenosi. To jest główny punkt, który ludzkość musi zrozumieć. Na tą chwilę mamy telefon, którym musimy coś wysyłać, przez niego, do innego punktu. Mamy statek, który potrzebuje wody aby mógł po niej żeglować. Gdzie ze zrozumieniem funkcjonowania Duszy Człowieka, wszystko jest jednym. I to będzie problemem dla wielu, wielu ludzi na Ziemi, aby zrozumieć, że na tak wiele sposobów, nawet gdy tworzymy systemy, by były częścią linii komunikacji, ale w rzeczywistości system jest linią komunikacji. Na tym polega różnica między tym, co nazywasz systemem mechanicznym, a faktycznym systemem kosmicznym. Nie potrzebujemy żadnych, zupełnie niczego, wtedy to co myślisz, że samo w sobie jest nośnikiem i Totalnością. Więc, w rzeczywistości jest to zerowa przestrzeń i czas. To należy zrozumieć i ci z was, którzy rozumieją prawdziwe znaczenie tego, przejdą dalej, aby elewować swoje Dusze i podążą dalej aby stać się prawdziwymi pasażerami Wszechświata. Wtedy rozumiemy, że możesz przenieść swoją własną Duszę, przez

źródłą : 1)  271 wykład M.T. Keshe przetłumaczony i wyemitowany 11 kwietnia 2019 na Polskich Warsztatach Poszukiwaczy Wiedzy 

              2) Wodrębniony wycinek z cłości wykładu zapraszamy do obejrzenia całości i własnej interpretacji wiedzy.

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com