Search
  • No One

Wpływ alkoholu na twój system.


W dzisiejszych czasach alkohol towarzyszy każdej możliwej interakcji społecznej. Towarzyszy nam w każdym aspekcie naszej kultury i uważany jest za dygmat normalności, a ci którzy go nie konsumują wykraczają po za ten dygmat. Bardzo często napotykając na wiele różnych "w żartach" docinek jak : "ci co nie piją są dziwni, będą mile robaki" itd. Jest nawet dość popularne przysłowie mówiące :"Kto pije i pali nie będzie miał robali". Tak daleko zaszło nasze nie zrozumienie i ignorancja w kulturze że dopisujemy temu płynowi czymkolwiek on jest i jaką wersją gatunkową siebie jest, wiele wartości które są po prostu złudne. Dlaczego w telewizji wiele kompani browarowych używa tak wielkiej presji reklamowej bombardując nas reklamami, które z kolei są wyprodukowane w bardzo specyficzny sposób pokazując nam jak wielką wartość przyniesie nam w życiu owy płyn. Używając wielu aspektów których jak sądzimy brakuje nam w życiu np jak : sukcesu, popularności, zabaw z ładną kobietą lub w gronie pięknych ludzi tryskających olbrzymią radości i przyjaźnią.

Ale czy sprawa jest taka jak się na pierwszy rzut oka wydaje ? Może przyjrzyjmy się pierwotnemu pochodzeniu tego słowa. Z Arabskiego "Al-kuhl" oznacza duch zjadającego ciało, "ghul" co fonetycznie jest zbliżone jest do tego oznacza w środkowo wschodnim folklorze diabła, demona pożerającego ludzkie ciała, w szczególności dzieci. Proszę zwrócić uwagę jak te pozornie przesądne obrazy znajdujemy w rodzinach gdzie alkohol jest częstym gościem. Ciągłe awantury i cierpiące poprzez patologię dzieci. Podczas sesji w wielu jednostkach pomocy osobą uzależnionym od tego płynu usłyszymy, że alkohol jest jedynym elementem uzależniającym, który po zaprzestaniu w zaawansowanym stadium zabija. Dlatego uzależnienia alkoholowe leczy się stopniowo, a nie bezpośrednim zaprzestaniem. Wynika to z wyschniętej lub obumarłej kory mózgowej i górnej części mózgu. Nawet takie narkotyki jak heroina mogą być odstawione z dnia na dzień i nie zabiją. Oczywiście osoba będzie przechodzić katusze, ale nie umrze, w przypadku alkoholu i jego używania w zaawansowanym stopniu, nagłe odstawienie nie grozi, a jest 100 procentowym wyrokiem śmierci.

W polach magnetycznych naszego ciała znajdujemy wiele różnych interakcji alkoholu z naszym ciałem, które w niewielkich ilościach dostarczają energię, leczą dlaczego? Jeśli rozumiemy, że każda pestka, nasionko jest w pełni rozwiniętą jednostką posiadającą duszę w sile macierzyństwa tz. kontynuowania gatunku, możemy powiedzieć, że każde nasionko jest swoistym pojazdem na bardzo silną duszą znajdującą się w jego środku. Robiąc z niego ekstrakt, wyciąg tworzymy tak naprawdę wyciąg z duszy nasiona, a więc w pewien sposób kradniemy tą duszą. Wypijając esencję z niej wyprodukowaną zwaną piwem, winem wódką itd. A to z kolei oznacza że kradniemy z nas samych, szczególnie z duszy fizyczność która musi wyrównać cały proces osłabiając się sama. Dlatego też wielu ludzi dochodzi do tak zwanych zaników pamięci, dlaczego ?. Gdy podczas procesu uwalniania pól magnetycznych z duszy naszej fizyczności ( okolice serca ) jej wartość obniża się nieustannym narastającym tworzeniem warunku balansu ze środowiskiem. Co z jednoczesnym dodawaniem nowej bardzo wysoko energetycznej mikstury powoduje efekt spięcia, wyłączenia pewnej części mózgu, gdyż energia przeznaczona do jej funkcjonowania zostaje pochłonięta na balansowanie nowych aspektów dostających się do naszego ciała za każdym ponownym łykiem tej "pięknej" substancji. Natomiast w niektórych aspektach kiedy w formie choroby tworzymy wartość nadmiaru energii który często może wyglądać na odwrót w fizyczności jej wystąpienia, alkohol pomaga nam doprowadzić równowagę wyczerpując ten element, rozpuszczając go, co powszechnie nazywamy procesem dezynfekcji.

Jeśli przyjrzymy się nawet pochodzeniom słów związanych z alkoholami zauważymy ich fonetyczny kontekst noszonej emocji jak na przykład : "spirytusy". Spirytus jako słowo zapożyczone z łaciny określa ducha, co możemy zrozumieć dwustronnie, Duch jako wynik ekstrakcji dusz z określonych istot takich jak owoce, nasiona, i duch jako procesu okradania swojego ducha z energii podczas konsumpcji tegoż płynu. Co w efekcie prowadzi do emocjonalnego rozproszenia naszych aspektów kreując nowe niskiego poziomu oddziaływania ze środowiskiem. Gdzie mówimy, że: "odbija mu po alkoholu" lub "robi głupie rzeczy jak wypije" Jest to proces który można porównać do magnesów i ich oddziaływania pomiędzy sobą. Im bardziej jedne magnes oddalimy od drugiego tym mniejsze oddziaływanie, a więc kontrola jednego nad drugim. Tą samą analogię możemy odnieść do pozycji duszy człowieka ( głowa ) i duszy fizyczności ( serce ) podczas przedniej zabawy z alkoholem. Im bardziej ich siły się oddalają od siebie tym bardziej przestajemy kontrolować nasz pojazd zwany potocznie ciałem. Co można zobaczyć jako wzmożone ciśnienie krwi, zawały, arytmie. Które w prostej linii są efektem próby zwiększania przez duszę fizyczności nawiązywania kontaktu z duszą człowieka poprzez zwiększenia ciśnienia/napięcia plazmatycznego ( które jest emocją/krwią ) podczas procesu, co wpływa na pracę całego układu po jego zakończeniu.

Myślimy że w dzisiejszych czasach, nauka zaczyna udowadniać wszem i wobec negatywny wpływ alkoholu na nasze ciało, psychikę i tym czym się po nadmiernym jego spożywaniu stajemy. To jest jakby jedna strona medalu. Drugą stroną jest zrozumienie aspektu pól naszych dusz fizyczności jak i człowieka które muszę ten proces znosić i rekonstruować jego wpływ na ich wzajemną pozycję. Jest to jeszcze głębsze niż same zmiany w ciele fizycznym.

23 views
  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com