Search
  • No One

Praktyka połączenia z mądrością własnej Duszy

Updated: Apr 8


Praktyka składa się z czterech głównych części


1 Przywołania;

2 Uruchomienie plazmy serca i umysłu;

3 Obserwacja pracy reaktorów i zwiększania ich zakresu;

4 Połączenie się z mądrością.


1. Przywoływanie


Spokojnie usiądź lub połóż się płasko na podłodze lub najlepiej na ziemi, zwiększ przepływ plazmy pomiędzy kończynami, zaczynając odczuwać łaskotanie, swędzenie, ciepło, zimno na dłoniach, głowie lub miejscu najlepiej dla ciebie rozpoznawalnym. Pozostań chwilę w tym stanie, aby uzyskać potwierdzenie dla siebie samego/ej, że jesteś już w tej pozycji.

Zacznij wyrażać w myślach życzenie zwiększenia przepływu i chęci wejścia w stan przywoływania wszystkich dusz komórek swojego ciała w pozycję plazmy Duszy Fizyczności / serca poprzez wizualizację, lub też fizyczne odczucie przepływu jednocześnie go dokonując. Pozostań w tej pozycji tak długo jak tylko tego chcesz, przyglądając się przepływom jak i ich zmianą w całości swojego ciała, myślach i emocji.

Po uzyskaniu swojej pozycji i napełnieniu swoje duszy fizyczności swoim pięknem i zadowoleniem swojej własnej egzystencji, a także wystąpieniu emocji totalnego oddania sobie i umiłowaniu siebie możemy zacząć odczuwać wywieranie ucisku lub nacisku na klatkę piersiową jak i kręgosłup pomiędzy łopatkami, czasami może występować wręcz ból tych

miejsc. W rzeczy samej jest to bardzo dobry znak, ponieważ nie używaliśmy tego typu energii przez wieki a nawet tysiąclecia, a więc nasz mózg w wymiarze fizycznym nie zna tego, a wszystko to, co nie znane jest interpretowane jako ból czyli " zwróć na to uwagę". Początkowo w emocjach może się pojawić podniecenie, wymieszane z trwogą lub niepewnością zmieniające się w ciekawość i radość, przechodzące w stan miłości. Przy tak wysokiej bujawce emocji nie zwracamy uwagi na żadną z nich, ponieważ nasz mózg zaczyna tracić kontrolę nad interpretacją, a więc jak poprzednio stara się nam powiedzieć w stanie emocji że: " coś się zmienia, nie rozumiem" patrzymy, przyglądamy się tym emocjom, ale nie zatrzymujemy żadnej z nich. Staramy się pozostać w tym stanie do momentu ustawienia się pól emocji do pozycji naturalnej czyli satysfakcji, uniesienia, miłości. Poświęć temu etapowi nie więcej niż 3 min nawet jeśli dopiero z nim zaczynasz.


2 Uruchomienie plazmy serca / duszy fizyczności i umysłu / Duszy człowieka


W momencie uspokojenia emocji i przy ciągłych zmianach odczuć w wymiarze ciała fizycznego na jego całej przestrzeni, czymkolwiek one są i jakiekolwiek one są, zaczynamy ponownie wzywać plazmę duszy każdej komórki do punktu duszy fizyczności/serca. Drugie powtórzenie procesu w bardzo wielu przypadkach powoduje otworzenie się plazmy duszy fizyczności, a raczej zrównania się jej części do plazmy umysłu. Gdzie w tym momencie zaczynamy transfer energii z dołu czyli duszy fizyczności/serca do góry do głowy. Na głowie już w momencie przywoływania zaczną ukazywać się nam rożne ciśnienia na zewnątrz jak i wewnątrz głowy co jest jak najbardziej pożądanym naturalnym procesem. W aspekcie obserwacji zacznij obserwować swoje ciało i odczucia na nim ( wymiar fizyczny ), swoje myśli jakie są, gdzie występują w głowie, ich szybkość przemijania, charakter, wagę ( wymiar fizyczny umysłu ) i swoje emocje, które w sumie są składowymi obu: wymiaru fizycznego jak i wymiaru fizycznego umysłu; gdzie odnoszą się do całościowego aspektu ciała w i na zewnątrz, postaraj się zaobserwować ich pracę, charakter bez wchodzenia w nie, bez stawania się nimi.

Po chwili obserwacji proces zacznie się sam układać do swoich parametrów i naszego zrozumienia ( gdzie każdy, absolutnie każdy posiada takowe zrozumienie ), co da nam możliwość uzyskania potwierdzenia "jestem w pozycji swojego piękna zrozumienia połączenia plazmy serca i duszy".

Poświęć temu etapowi nie więcej niż 3 min nawet jeśli dopiero z nim zaczynasz.


3 Obserwacja pracy reaktorów i zwiększania ich mocy;

Kiedy już jesteśmy w pozycji z punktu drugiego, zobaczymy, że utrzymanie stanu bez myśli i emocji nie jest ciągłe i posiada swoją pulsację - nazywamy to biciem plazmy. Czyli istnieje pustka, idealna cisza i zaraz powstaje po niej emocja i myśl, jest to stan absolutnie pożądany, ponieważ daje nam wiele możliwość obserwacji prac w naszym laboratorium naukowym na wielu poziomach. Utrzymujemy obserwację na 3-ech poziomach fizycznego ciała, myśli, emocji równolegle. Może się to wydawać rozpraszające na początku, co oznacza że wtrącamy aspekt umysłu do kontroli i jest to nie pożądane, ponieważ wytrąci to nas z pozycji obserwacji i przeniesie w wymiar fizycznego ciała. Lecz z drugiej strony jest to aspektem także przeznaczonym do obserwacji pomagającym nam zrozumieć gdzie jesteśmy i co robimy. W plazmie nie ma 'źle' jest tylko to co jesteśmy w stanie zrozumieć, a to jest naszym pięknem. Wymuszanie procesów nie tworzy piękna lecz zamęt w ludzkim umyśle. Więc podczas obserwacji bądź zawsze wolnym od siebie, bądź jedynie obserwacją samego/ej siebie.

Bicie, pulsacja plazmy tworzy w swoim charakterze bicia pustkę jak i wymiar fizyczny ( myśl i emocję). Ten nieustany taniec jest jak najbardziej pożądany, gdyż jego pulsacja, obrót, cykl pokazuje nam jakie ciśnienie plazmy byliśmy w stanie wytworzyć poprzez proces przenoszenia plazmy z duszy fizyczności / serca do duszy człowieka / głowa. Cykl ten może przyspieszać jak i zwalniać, co daje nam kolejne etapy obserwacji i analiz co jest czym. Na fizyczności mogą także wystąpić ( w szczególność gdy jesteśmy w pozycji leżącej ) pulsy plazmy tworząc wrażenie dreszczów, skurczy, prądu przechodzącego przez nas i wychodzącego z naszego ciała gdzieś na zewnątrz, z jednoczesnym aspektem dużej plazmatycznej aktywności na kończynach fizycznych ( ręce i nogi ) jak i na kończynach niefizycznych (( jest to jedynie aspekt reperacji ) czakry podstawy i czakry w głowie ).

Opis odczuć jest jedynie wąskim pasmem ich wartości istnienia, w każdym przypadku jest różny aczkolwiek widzimy pewien powtarzający się wzór. Nie zachęcamy do opierania się wyłącznie do opisanych odczuć lecz do własnej eksploracji i rozwijania własnego zrozumienia poprzez swoje własne aspekty.


Pustka w biciu plazmy jest tym własnie elementem którego poszukujemy, ponieważ jest to przestrzeń pól magnetycznych naszej kreacji, w którym mamy bezpośredni dostęp do pól naszej duszy człowieka ( czakry w głowie ) gdzie możemy zaobserwować kolejne szybsze ( bardziej subtelne interakcje pól ) i tu zaczynamy przechodzić do połączenia się z mądrością duszy. Czas na ten proces polecamy nie dłuższy niż 3 min nawet dla początkujących.


4 Połączenie się z mądrością.Połączenie z mądrością duszy nie jest wielką sztuką lecz posiada ona wiele wymiarów, a tu z kolei jest sztuką, aby się po nich poruszać bez iluzji interpretacji logicznego umysłu. Wymaga to pewnego czasu lub pewnej praktyki aby pozwalać rzeczom być takimi jakie są, a nie takim jakimi my byśmy chcieli aby były. Nazywamy to Procesem filtracji umysłu logicznego. Połączenie daje nam wiele możliwość, o których tutaj nie będziemy pisać, a jedynie wspomnimy o nich, czy też będziemy referować do nich/pewnych nazw które rozwiniemy bardziej szczegółowo w kolejnych publikacjach.

Pierwszym aspektem którym możemy zacząć się bawić jest aspekt zrozumienia Sztuki zadawania pytań; jest to bardzo potężne narzędzie, w które każdy z nas jest wyposażony od samego momentu poczęcia, który idealnie nadaje się do rozwijania kolejnych wymiarów swojego własnego piękna zrozumienia.

Religie całego świata - jakiekolwiek by nie były - odciągały nas od aspektu naszego własnego mistrza , guru, boga, kogoś komu moglibyśmy zadać pytania, wmawiając nam że potrzebujemy ciała pośredniego pomiędzy nami, a naszą Duszą ( Guru, mistrzem, bogiem ) okradając nas i przy okazji uzależniając od własnych praktyk, które nigdy nie były w interesie ludzkości a jedynie w interesie paru żerujących na naszym oddaniu naszego własnego piękna w ich ręce.

Poprzez ten krótki i mamy nadzieję prosty sposób widzimy i rozumiemy że połączenie z własną duszą jest proste i nie wymaga wiele czasu lecz pewnej praktyki i zbudowania w sobie zaufania do pracy w tym wymiarze, nie ma to nic wspólnego z wierzeniem że to robimy lecz z praktycznym można by powiedzieć fizycznym dokonywaniem tego tylko że w wymiarze pól

o prędkości nie znajdującej się w wymiarze spektrum naszych zmysłów fizycznych.

Połączeniem jest obserwacja cyklu pustka ( która nie jest pustką lecz nową pełnią ), myśl, emocja, co można przyrównać do obserwacji dnia i nocy jako cykl jednej doby, tutaj analogia jest dokładnie taka sama, gdzie to my wybieramy o której porze doby chcemy podjąć naszą interakcję ze środowiskiem.163 views
  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com