Search
  • No One

Plazma na ratunek: Guzki tarczycyKF-PT


Wywiad Chorobowy

Kobieta, lat 46, zdiagnozowana z guzkami na tarczycy. Nasilające się objawy wywołały zaniepokojenie i doprowadziły do zdiagnozowania stanu chorobowego, tak jak przedstawia go Fig. 1, zawarta w sekcji Materiały Uzupełniające. Główny wnioski z badania to: 

Tarczyca o wymiarach (prawy płat: 15x13x43mm obj. 4.6ml; lewy: 17x12x47mm obj. 5.2ml; cieśń szczelinowata),Tarczyca niewielka, o łącznej objętości płatów 9.8ml,W częściach środkowych i dolnych obu płatów tarczycy kilka dobrze odgraniczonych guzków (największe o wymiarach 11x8x9mm po prawej stronie i 15x14x7mm po lewej),Miąższ tarczycy o wyraźnie niejednorodnej, hiopechogennej strukturze, zwłókniały, o nieco wzmożonym unaczynieniu,W okolicach podżuchwowych pojedyncze odczynowe węzły chłonne o wielkości 24x8mm po prawej i 26x6mmm po lewej,Obraz USG jak w przebiegu zmian pozapalnych (choroba Hashimoto). Guzki tarczycy do kontroli USG.

Proces Balansowania

Balansowanie tego przypadku odbywało się za pomocą picia Ciekłej Plazmy (CP - wody zbieranej z nad GaNSów), oraz noszenia trzech bransoletek z CP i paroma kropelkami GaNSu (CO2/ZnO/Jód, CuO i CH3). Aplikacji kompresów z Ciekłą Plazmą odbyła się już po drugim badaniu, potwierdzającym powrót do normalnych parametrów. 

Doustna aplikacja CP


Ciekła Plazma GaNSu i aminokwasu CO2 - przyjmowana codziennie w dowolnej ilości,Ciekła Plazma GaNSu jodu – 3 razy dziennie po 100ml,Ciekła Plazma GaNSu CuO – 3 razy w tygodniu po 100ml.Ciekła Plazma GaNSu CH3 – 3 razy w tygodniu po 100ml.

GaNSy CO2 i CuO zostały przygotowane tradycyjną metodą (CO2: nano miedź i cynk, w 5% roztworze solnym ; CuO: nano miedź i miedź w 5% roztworze solnym ). GaNS jodu został przygotowany metodą sody kaustycznej  przy użyciu jodu krystalicznego o czystości 99.8%. Ciekła Plazma każdego z tych GaNSów została przygotowana bezpośrednio przez użytkownika, w procesie interakcji pól, przy braku bezpośredniego kontaktu wody z materiałem GaNS – mała ampułka z GaNSem wrzucona do butelki lub słoika z czystą wodą i pozostawiona na minimum 24 godziny. 

Kompresy

Kompresy zostały przygotowane w proporcji około 3:1. Każdy kompres zawierał 50% Ciekłej Plazmy GaNSu CO2 + parę kropel GaNSu oraz 50% Ciekłej Plazmy GaNSu jodu + parę kropel GaNSu. Z relacji z pierwszej ręki wynika, że zalecane balansowanie okolic tarczycy (kompresy były umieszczane wokoło szyi) odbywało się już po drugim badaniu, potwierdzającym powrót parametrów do normy. 

Rezultat

Po 6 tygodniach balansowania organizmu przy użyciu Ciekłej Plazmy nastąpiła zauważalna poprawa samopoczucia. Objawy ustąpiły, a pozytywny przebieg całego procesu został potwierdzony przez kolejne badanie USG, przeprowadzone 7 miesięcy po pierwszym badaniu. Balansowanie plazmą odbyło się na krótko przed tym powtórnym skanem USG. Pełna diagnoza zawiera się w Fig. 2 w sekcji Materiały Uzupełniające. Główne wnioski z drugiego badania to:

Gruczoł tarczowy niepowiększony (prawy płat: 11x11x22mm obj. 1.5ml; lewy: 10x11x28mm obj. 1.8ml; cieśń niemierzalna),Objętość całkowita 3.3ml – poniżej normy. W badaniu nie widać opisywanych poprzednio zmian ogniskowych,Brak powiększonych węzłów chłonnych w okolicy tarczycyWniosek: Obraz USG gruczołu tarczowego jak po przebytym AZT (Autoimmunologiczne Zapalenie Tarczycy).

Tak okoliczności tej sytuacji, opisuje sama zainteresowana: „Do diagnozy doszło całkiem przypadkiem – z 8 lat temu, guzki były malutkie. Po kilku latach zaczęłam się źle czuć. Poszłam więc do lekarza, miałam bardzo wysokie ciśnienie, duszność, uczucie kołatania serca, było mi bardzo gorąco no i wybuchy gorąca. Lekarz zalecił mi ponowne zrobienie wszystkich badań na tarczycę i USG. Co się później okazało, że guzki bardzo się powiększyły i kazano zrobić jak najszybciej biopsję, a wyniki z krwi wskazywały na jakieś paskudztwo. W międzyczasie lekarz przepisał tabletki, które zresztą biorę do dziś. (…) Trwało to 6 tygodni no i zrobiłam USG, a resztę już wiesz, guzy zniknęły.”

Aby potwierdzić całkowite rozwiązanie pierwotnego problemu, który został zdiagnozowany w drugim badaniu USG (AZT), stosowne jest przeprowadzenie dodatkowych badań w postaci poziomu przeciwciał przeciwko peroksydazie tarczycowej (anty-TPO) oraz przeciwciał przeciwko tyreoglobulinie (anty-TG). Wyniki tych badań zostaną dosłane przez autora, gdy tylko znajdą się w jego posiadaniu. 

Nota prawna

Informacje zawarte w tej publikacji nie są raportem medycznym. Każda osoba doświadczająca problemów zdrowotnych powinna szukać profesjonalnej porady medycznej i być pod stałą opieką lekarza. Balansowanie plazmą jest naturalnym procesem, który wspomaga i reguluje organizm, ale nie zastępuje porady medycznej ani dotychczas stosowanej terapii.

Materiały UzupełniająceŹródło https://pl.kfwiki.org/wiki/Kategoria:Magazyn_Naukowy_o_Plazmie

15 views
  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com