Moje laboratorium

           Ta sekcja przedstawia parę ciekawych możliwości jak i gdzie zacząć swoją przygodę z poznawaniem i rozumieniem wiedzy o plazmie, a także pomogą w konstrukcji naszego kuchennego laboratorium przy najbardziej ekonomicznym rozwiązaniu. Poniższe linki zabiorą Cię do odpowiednich tematów umieszczonych pod nimi. Miłej eksploracji.

Dla działkowicza i ogrodnika

Gleba na wielu obszarach jest pozbawiona minerałów co jest wynikiem jej wykorzystania i słabej gospodarki. Dlatego też jedzenie ma często barki, jeśli chodzi o jego wartość odżywczą np. skład mineralny nie wystarczający do zapewnienia potrzeb wnętrza naszego organizmu brak odpowiednich sił pól magnetycznych do właściwego funkcjonowania.

     Współczesne uprawianie ziemi nawet na małą skalę doszło do poziomu wykorzystywania jej w sposób mechaniczny, bardzo przedmiotowy. Zapominamy o ważności komunikacji  z przyrodą poprzez świadome zainteresowanie nią. Wrócenie do pełnej świadomość obsługiwania gleby i troski o nią, a także komunikację, daje wzmożone korzyści takie jak : 

   -  lepsze i bardziej efektywne plony 

   -  wyższa jakość odżywcza danej uprawy

   -  estetyczniejszy i urodzajny wygląd 

   -  zwiększona ekonomiczność doglądanego areału 

   -  no i przede wszystkim lepsze walory smakowe i samopoczucie satysfakcji konsumującego

   -  zdrowie.

    Przy użyciu prostych i wygodnych metod używania ciekłej plazmy na tak wiele sposobów daje przyjemność uprawy, uprawiającemu jak i konsumentowi. Ułatwiając łatwość "komunikacji" poprzez wspólny mianownik CO2. Bardzo szybkim, łatwym i przystępnym sposobem zrozumienia aplikacji funkcjonalności tej technologi są poniższe prezentacje wykonane przez australijskich poszukiwaczy wiedzy zamieszczonych poniżej. 

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com