Koronawirus

Podczas tego wielkiego zamieszania, wielu teorii i interpretacji chaosu wiadomości, które nas obecnie otaczają. Powstaje wiele obaw które prowadzą do różnych stanów emocjonalnych, związanych głównie z tym : co teraz będzie jak się utrzymam ! Nie mam pracy, nie mam dochodu jak wykarmię siebie i rodzinę! Co teraz z nami będzie!

    Wszystkie te pytania w obecnej sytuacji posiadają bardzo mocną podstawę egzystencjonalną, która z kolei ma olbrzymi wpływ na nasze emocje, sposób w jaki podejmujemy decyzje i jak zaczynamy współżyć z innymi. Co z kolei zaczyna tworzyć środowisko w którym przychodzi nam żyć. Gdzie tylu ilu ludzi tyle nowych wielokrotnie przeciwstawnych form spojrzenia. 

    Jak sami obserwujemy rząd który jest jaki jest sam nie wie co z tym zrobić i nie bardzo kwapi się do pomocy ludzią którzy jej najbardziej potrzebują. Szpitale nie posiadają nawet podstawowych środków ochronnych takich jak rękawiczki jednorazowe i maseczki.

Nie wspominając już o braku jakiejkolwiek wiedzy na temat wirusa i zapobieganiu jego rosprzestrzenianiu się jak i leczenia. Wiele wiadomości jest po prostu fałszywych zamiatających całą prawdę pod dywan. Wmawiając nam : zamknijcie się w domach to wam da większe szanse na przeżycie i nie zarazicie się. Może i tak może i nie ! Nie chodzi nam tu o roztrzyganie tego lecz zwrócenie uwagi na fakt, że ograniczenie swojej wolności poprzez zamknięcie wprowadza w nasze emocje kolejne dawki czegoś czego wcześniej nie obserwowaliśmy i to z częstotliwością o wiele bardziej większą anieżeli kiedykolwiek mogliśmy sobie to wyobrazić. Czy jest to kolejna pułapka w którą się łapiemy?  Czy to nie wskazuje że zostajemy sami ze sobą ? Czy to nie wskazuje, że tylko ty możesz pomóc sam sobie ?

    Dlatego też zostając odpowiedzialnym samemu za siebie i nasze rodziny bez pomocy z zewnątrz, musimy podejmować wiele szybkich bardzo życiowych, długotrwałych w efektach decyzji. Co w ten czy inny sposób zaburzają rozszalałe myśli i emocje. Tak już nie musi być! Wystarczy przejść przez nasze artykuły które będą ukazywały się na bierząco pisane prostym językiem gdzie będą tłumaczone, rzeczy które obecnie nie były dotykane przez środowisko powszechnego kowalskiego, a były dobrze znane w bardzo często stosowane w środowiskach tego co obecnie nazywaliśmy elitą "KORONĄ" naszych społeczeństw.

     I najzwyczajniej w ich prostocie zacząć stosować aplikacje prezentowanych i objaśnianych systemów, które mogą być wykonane przez ciebie nawet jeśli jesteś zamknięty/ta w tak zwanej " Kwarantannie". Bardzo ważne jest aby zostały one wykonane tak jak są przedstawiane be żadnych innych ulepszeń. Dodatkowo uruchomiliśmy chat aktywny 24/7 dla osób potrzebujących natychmiastowej pomocy. Jesteśmy by służyć pomocą każdemu niezależnie od pozycji i stanu społecznego. Nawet rządom.

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com