Karolina i Robert

     Fundacja Keshe stabilnie rozwijając swoje badania i rozwój Nauki jak i Technologii Plazmy poprzez Poszukiwaczy Wiedzy na całej planecie uzyskuje co raz to nowe niesamowite rezultaty. 

    Jednym z wielu przypadków które obecnie zostały zaprezentowane w 234 Warsztacie Poszukiwaczy Wiedzy ( całkowity 12 minutowy wywiad po prawej ).

    "Na tak wiele sposobów pokazuje to jak w obecnym czasie wiedza i zrozumienie Technologii Plazmy podróżuje po całej planecie i to co robi. To jest dokonane przez jak to nazywam największych zwolenników. Jednych z dystrybutorów wiedzy i zrozumienia Fundacji Keshe."

To prawie 12 minutowe video prezentuje historię pary, która musiała się zmierzyć z trudnościami życia po zdiagnozowaniu wielokrotnych przypadków rakowych u obojga. Mieli do wyboru pójść starą scieżką metod powszechnej medycyny, lub skorzystać z nowych rozwiązań zrozumienia i aplikacji Technologii Plazmy.

     "W kwietniu 2018 roku Robert i Karolina wyjechali do Brazylii aby poddać się zabiegom balansującym. Kilka miesięcy przed tym Karolina została zdiagnozowana z agresywną wersją raka, która prowadziła do amputacji lewej piersi. Zdecydowała nie poddawać się chemioterapii i terapią napromieniowującym, wybierając zabiegi balansujące Technologii Plazmy Fundacji Keshe i innych całościowych modalności zastosowanych przez zespół terapeutów z Brazylii..."

     Podobnie jak jego żona, Robert sam także posiadał wiele problemów zdrowotnych " trzy i pół roku temu miałem obustronną wymianę kości udowej. Z tym akurat wszystko ułożyło się dobrze, ale ponieważ spędzałem godziny pod nożem lekarskim doprowadziło to mnie do poważnej choroby mentalnej z przyczyny której na kilka miesięcy wylądowałem w szpitalu psychiatrycznym . W niedalekim czasie po tym leczeniu zdiagnozowano u mnie nowotwór...

     Naszym celem wyjazdu do Brazylii było przywrócenie sobie stanu dobrej kondycji fizycznej jak i mentalnej. Gdzie po miesiącu pobytu u wspaniałych dwóch Terapeutek oboje doprowadziliśmy się do pozycji wolnej od chorób nowotworowych..."

    Po tym czasie Karolina i Robert zdecydowali się na kontynuację i rozwoju swojego zrozumienia w zakresie Technologii Plazmy, jednocześnie dzieląc się ze wszystkimi opowiadaniem o swoich przypadkach jaki i pozytywnym wyniku całościowego balansu.

    Całość materiału została stworzona przez Richarda Presser'a, który także jest dystrybutorem w Australii http://www.magravsplasmaproducts.com/

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com