Jeden kubek jedno życie cz2

    Na tym zdjęciu widać coś czego nigdy nie zrozumieliśmy lub interpretowaliśmy to w zbyt wąski sposób budując nasze systemy. Postaramy się teraz wytłumaczyć je bardziej w szczegółach. Na tak wiele sposobów musimy zacząć rozumieć i tłumaczyć sobie wiedzę na wielu różnych poziomach aby uzyskać totalny wgląd i interpretację interakcji pól magnetyczno grawitacyjnych.

Dlatego też system ten wyglądający na pierwszy rzut oka jako słoik z paroma drutami i płytką cynkową nie jest jedynie tymi widocznymi na pierwszy rzut oka materiałami. Technologia zaczyna się w momencie oddziaływania owych struktur materiałów pomiędzy sobą za pomocą tego co nazywamy polami mag-grav które w wyniku swoje interakcji prowadzą do powstawania nowych materiałów zwanych Gansami.

 

   Tłumacząc to w bardzo prosty sposób lecz nie jedyny możemy zrozumieć kubek życia w następujący sposób :

   Po stronie miedzi mamy warunek tego, co nazywaliśmy, i myśleliśmy że jest tylko CuO2. Od środka do płytki cynkowej mamy warunek węgla. Ale to, co musimy zrozumieć, wszystkie te zwinięcia materiałów posiadają inną siłę.

Każda z tych sił oddziałuje z inną siłą na każdą kolejną siłę tworząc niezliczoną iloś połączeń pomiędzy miedzią i cynkiem a także nano rurą, ( środkowy element ) co w efekcie daje nam olbrzymią produkcję różnych materiałów nawet tych które jeszcze ludzkości nie są znane.

   Aminokwas, który produkujecie na górze pojemnika, posiada spektrum tego wszystkiego co znajduje sie w pojemiku i jego poblirzu. To właśnie dlatego ta rzecz jest tak bardzo skuteczna. Niesie ze sobą swoje własne spektrum aminokwasu, i w tym spektrum CO2 .

     Warunek GaNSu - warunek materii miedzi z materią Cynku. To jest połączenie pomiędzy mózgiem człowieka ,a fizycznością człowieka i jest ono mniej więcej w sile magnezu.  I to jest sposób w jaki powstaje większość soli. Ponieważ, te wody znajdują się w warunku Plazmy Wszechświata. To nie są tylko wody. Tak powstają sole we Wszechświecie. Przyciąganie grawitacyjne w stanie materii,  które jest tym co nazwaliśmy solą. Taki jest sekret tego kubka. Ale ten kielich, kiedy go produkujesz, ma też inny sekret. Piękny, ukryty sekret.

I ten sekret jest bardzo prosty. Jako, że występuje dynamika pomiędzy dwoma czerwonymi punktami  ( rys. powyżej ), system ten dotyka człowieka, chorej osoby. Ponieważ system posiada Duszę. Ponieważ kiedy te dwa, jedno po prawej to nasienie, a drugie po lewej to jajeczko. A to wokół to łono matki. W rzeczywistości, jeśli na to spojrzysz, dałem Wam prawdziwy kielich życia, z którego zaczyna się prawdziwe życie. Pierwotnie uczyłem tego lata temu i nikt nie rozumiał, być może tym razem niektórzy z was zrozumieją. A potem, na tak wiele sposobów, jeśli obrócicie to o 90 stopni; macie pola miedzi, macie pole nano, a potem macie pola cynku.  Jest to wasz system Magrav?!

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com