Plazma

                W tym dziale znajdziesz wszelkie informacje, dotyczące szeroko rozumianego obszaru ciała oraz funkcjonowania człowieka, które swoimi działaniami obejmuje Technologia Plazmy, oferowana nam wszystkim przez M.T. Keshe.

Na stronach tych, w przystępny sposób  przekazujemy  wiedzę, którą daje nam Fundacja KFSSI, dotyczącą budowy struktury fizycznej ciała człowieka w ujęciu plazmy. Przedstawiamy Ci informacje dotyczące balansowania i harmonizowania całej fizyczności, zasad powstawania i kreowania komórek, organów, całego ludzkiego organizmu. Zaprezentujemy i omówimy, jak funkcjonują poszczególne narządy w naszych organizmach, od czego zależy ich prawidłowa praca i jaki mają wpływ na siebie.

W tej części będziesz mógł zapoznać się z jakże istotnym dla nas obszarem, który stanowią emocje każdego z nas. Przekonasz się sam, jaki mają wpływ na Twoje zdrowie, kondycję fizyczną, samopoczucie, wygląd. Zaprezentujemy Ci, w jaki sposób zarządzać emocjami, jak wykorzystywać emocjonalną część mózgu. Omówimy również, jak wykorzystując swoje emocje, wywoływać interakcję ze strukturą fizyczności, a także jakie korzyści będziesz mógł z tego otrzymać dla siebie samego i Twoich bliskich, czy znajomych. Poznasz wiedzę dla optymalnej interakcji ze wszystkimi Istotami w całym środowisku na planecie Ziemia, a także w ujęciu całego Wszechświata. Staniesz się spokojną, radosną i szczęśliwą osobą.

Znajdziesz tutaj także informacje dotyczące wykonania m.in. Health Pen'ów, Patchy, Pad’ów, Systemów Balansujących i innych narzędzi/punktów referencji dla zdrowego życia. W oparciu o przekazane tu materiały, wszystko to będziesz mógł wykonać samodzielnie u siebie w domu. Poznasz metody i sposoby korzystania z tych narzędzi. Dzięki temu sam zauważysz, jakie możliwości daje Ci Twoje ciało i w konsekwencji będziesz mógł stać się wolnym, cieszącym się zdrowiem, człowiekiem.

 

W tym dziale, artykuły oraz materiały wideo pojawiać się będą cyklicznie i systematycznie. Jeśli chcesz mieć dostęp do nich zaraz po opublikowaniu, zapisz się do newslettera – otrzymasz informację bezpośrednio na swoja skrzynkę pocztową.

 

Jak zawsze, na początku, zachęcamy Cię do zapoznania się z treścią, a później - w przypadku Twojej własnej akceptacji, do podpisania Traktatu Pokojowego, który jest podstawą ETOSU Fundacji KFSSI. Treść do pobrania, wydrukowania i podpisania znajdziesz, klikając na ten link: Treść Traktatu Pokojowego.

Jeśli podczas lektury artykułów, czy oglądania materiałów wideo natrafisz na temat, który wymaga dla Ciebie omówienia lub chcesz podzielić się swoją wiedzą, pracą, doświadczeniami zapraszamy Cię na Publiczne Warsztaty Poszukiwaczy Wiedzy. Informacje znajdziesz TUTAJ..

Zapraszamy !

 

Uwaga.

Wszystkie materiały maja charakter informacyjny i nie zastępują jakiejkolwiek profesjonalnej porady lekarskiej.

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com