Blueprint nowotworowy

  Całościowa Specjalna Edycja Warsztatu Poszukiwaczy Wiedzy z 18 kwietnia 2017 roku. Prezentowana także z pełnym tłumaczeniem na Polskich Warsztatach Poszukiwaczy Wiedzy (daty i link ). Z udziłem Dr. Keshe jak i Dr. med. Rodrigo 

   Naukowa prezentacja przedstawiona i tłumaczona przez jednego ze specjalistów medycznych Fundacji Keshe Dr. med. Rodrigo w zakresie nowotworu piersi rozpoczyna się w 34 minucie.

     Dr Rodrigo

"Opowiem troszkę o sobie, o swojej pracy. Skończyłem szkołę medyczna w Mexicali w Meksyku. Jestem w specjalnej grupie operacji plastycznej i operacji rekonstrukcji plastycznej w Mexico City w Meksyku. Poza pracą należałem do wspólnoty operacji plastycznych i rekonstrukcji w Madrycie, Hiszpania. Potem kontynuowałem ze wspólnotą operacji plastycznych i rekonstrukcji w Luca we Włoszech. Potem praktykowałem w pięknej, specjalnej grupie przez 30 lat. Teraz zainteresowany jestem... kontynuowaniem tej pięknej technologii.

   Opisze pacjentkę, 36 lat, kobieta z rakiem piersi, lewej piersi, dolnej ćwiartki wewnętrznej. Biopsja wykazała, że była tam Ductal Carcinoma Nuclear Grade 3.

    M.T. Keshe   

  "Rak tworzy się na 3 lub 4 sposoby na tyle na ile widzimy. Jeden jest emocjonalny, to jest w tedy kiedy emocja człowieka tworzy odpowiednią energię, taką że w oddziaływaniu ze stanem materii ciała człowieka manifestuje się jako byt. Mówimy że w kosmosie możesz sobie życzyć i to otrzymasz. Możesz wyciągnąć rękę i otrzymać energię ze swojej Duszy. Że poprzez filtrowanie twoich życzeń jakie są, otrzymasz taki materiał. Tworzymy emocje, cierpienia, tworzymy łzy. Znamy proces, ale nie wiedzieliśmy jak może być kontrolowany. Tworzymy emocję odrzucenia i w tym procesie to, co chcemy odrzucić, tworzymy na to materiał, by rozpocząć odrzucenie. W dawnych czasach człowiek wiedział nawet, jak odrzucić swoje ramię i dłoń, i palce, gdy były uwięzione. Nie mogli ich odciąć, ale życzenie było na tyle silne, jak u jaszczurek, że mogli dosłownie odrzucić palec lub rękę. Lecz z czasem, ta wiedza zaginęła w słowniku wiedzy człowieka, w jego mózgu. Z tego samego powodu, jeśli człowiek życzy sobie, by stworzyć, by odrzucić, by stworzyć warunek, gdzie on chce widzieć zmianę, a ta zmiana jest, ponieważ jest spowodowana życzeniem człowieka, jest tak silna, że żadne lekarstwo nie może jej zwalczyć. Możesz stosować chemioterapię, radiację. Możesz stosować wszystko w zakresie obecnej medycyny. Ale dowiesz się, że wróci ponownie. Ponieważ w dzisiejszym świecie medycyny, świat nauki, pominął główne kryterium raka. 95% raka u człowieka, tworzone jest przez emocje. " 

 

    Ta zaledwie minuta tłumaczenia wypowiedzi Dr Keshe  podczas tego wykładu chyba już sama za siebie prezentuje jego wartość w odniesieniu do zrozumienia procesu jak i procesowania zjawiska które my dzisiaj nazywamy potocznie "Rakiem" . Wnosi to wiele ciekawych i bardzo celnych rozwiązań, które mogą być w stanie posunąć nie tylko nas ale i całą ludzkość całe lata świetlne w edukacji i zrozumieniu zjawiska. 
 

  • YouTube

©2018 by Plazmalab Proudly created with Wix.com